krótki czas wdrozenia i niskie koszty projektu

Wykorzystanie modułowej struktury systemu pozwala na ograniczenie zakresu prac integracyjnych na etapie wdrożenia, umożliwiając szybkie rozpoczęcie współpracy i ograniczanie kosztów początkowych.

W miarę rozwijania współpracy możliwe jest stopniowe integrowanie portalu z systemami transakcyjnymi klienta (np. z systemem bankowości internetowej) co może pozytywnie wpłynąć na efektywność procesów w długiej perspektywie i przy dużych wolumenach transakcji.

 
 • szeroka paleta dostepnych produktów ubezpieczeniowych

  W portalu oferowane są produkty wielu zakładów ubezpieczeń. Premium Compare dostarcza narzędzia umożliwiające równoległe kwotowanie i prezentowanie wielu ofert ubezpieczeniowych (zarówno w modelu porównywarki jak i bez porównywania).

   
 • white label

  Premium Compare tworzy swoje rozwiązania z myślą o umiejscowieniu ich w serwisach zewnętrznych. Marka Premium Compare nie jest widoczna ani znana finalnym nabywcom ubezpieczeń.

 • bogactwo narzedzi do zarzadzania portalem i konsumentami

  Premium Compare jest zaawansowanym narzędziem informatycznym zawierającym zintegrowane systemy komunikacji z konsumentem (infolinie, chaty, podpowiedzi kontekstowe) czy systemy do zarządzania ruchem w serwisie. Narzędzia te pozwalają badać zachowania konsumentów na stronach WWW i odpowiednio optymalizować funkcje serwisu.

   
 • doświadczenie we wdrażaniu programów partnerskich

  Naszym klientom stawiamy do dyspozycji zespół posiadający wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu programów ubezpieczeniowych dla największych instytucji finansowych i handlowych działających na rynku polskim.